Brak Skuteczności!!

Skład Cedronki: T.Żmudka(br), A.Machnik(c), P.Pałac(6min M.Bucki), M.Tabuła, P.Kutermak, D.Maślanka(75min J.Wójcik), D.Starowicz, D.Górnisiewicz, J.Gawor, F.Jezioro(80min W.Pawlak), M.Dyba

Pierwszy mecz przed własną publicznością Juniorzy Cedronki nie mogą zaliczyć do udanych.

Pierwsza połowa zaczęła się pechowo dla drużyny z Woli Radziszowskiej bo już w 6' po stracie w środku pola zawodnik gości dał prowadzenie swojej drużynie. Następne minuty to przewaga Cedronki, dużo akcji lecz żadną z nich nie potrafili zamienić na bramkę. Do końca I połowy wynik nie uległ zmianie i gospodarze do szatni schodzili ze stratą jednego gola.
Druga połowa to ciąg dalszy niewykorzystanych sytuacji. Najbliżej wyrównującej bramki był Jezioro, lecz trafił tylko w słupek. Drużyna z Krakowa też miała swoje sytuacje w II połowie na strzelenie kolejnego gola, ale czujny w bramce Żmudka nie dał rywalom szans na podwyższenie wyniku.