Brak Słów ...

Skład Cedronki:
T.Żmudka (br), A.Machnik (C), P.Pałac, M.Maślanka(45min D.Maślanka), M.Tabula(75min E.Szczyrbak), P.Kutermak, D.Starowicz, D.Górnisiewicz, J.Gawor(84min M.Bucki) F.Jezioro(80min J.Wójcik), M Dyba

Drużyna Cedronki inauguracyjny mecz sezonu rozpoczęła z zespołem Zwierzyniecki Kraków zakończonym remisem 1:1. Mecz zaczął się od dominacji gospodarzy dużo akcji lecz żadną z nich zawodnicy zespołu z Krakowa nie potrafili zamienić na bramkę. Piłkarze Cedronki po bardzo słabym początku tego spotkania mogli przegrywać wysoko, ale przeciwnikom brakowało skuteczności i odrobinę szczęścia. Zawodnicy z Woli Radziszowskiej pierwszą groźną akcje stworzyli dopiero w 26 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu Kutermaka i zamieszaniu w polu karnym piłka wylądowała na 20 metrze pod nogami Gawora która pięknym strzałem minimalnie się pomylił. W 30 minucie po faulu w okolicach 30 metra goście wywalczyli rzut wolny , po którym niespodziewanie Cedronka wyszła na prowadzenie za sprawą Machnika, który strzałem pod poprzeczkę zaskoczył bramkarza rywali. Do końca I połowy wynik nie uległ zmianie i zawodnicy Cedronki schodzili do szatni z zaliczką jednego gola. W drugiej odsłonie meczu gra przyjezdnych wyglądała dużo lepiej. Zespół przyjezdnych nie stwarzał jednak wielu sytuacji i poza niecelnym strzałem Górnisiewicza z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką i strzale Dyby obok bramki nie potrafił zagrozić bramce przeciwników. W 70 minucie po groźnej akcji drużyny Zwierzyniecki Kraków kapitalną paradą popisał się Żmudka broniąc mocny strzał z 16 metrów i ratując przyjezdnych od utraty bramki. Drużyna z Krakowa pod koniec spotkania była w natarciu i po faulu na 17 metrze Pałaca, po dośrodkowaniu z lewej strony błąd w kryciu wykorzystał piłkarz przeciwników, który strzałem głową w doliczonym czasie gry nie dał szans bramkarzowi.

PKS Cedronka po słabym spotkaniu przywiozła do Woli Radziszowskiej tylko 1 punkt, ale zawodnicy i sztab szkoleniowy mają dużo większe ambicje na ten sezon.