Pewne Zwycięstwo Cedronki!

PKS CEDRONKA-JUVENIA PRANDOCIN 4:1 (2:1)

Skład Cedronki:
T.Żmudka(br), M.Maślanka, L.Ochojna, A.Mchnik(C), M.Tabuła, G.Gaj (46' P.Kutermak), D.Starowicz, D.Górnisiewicz, D.Maślanka, J.Gawor, T.Kosek (88' D.Bucki)

Cedronka już na początku spotkania w 8' mogła objąć prowadzenie po tym jak Damian Starowicz pokusił się o strzał z dystansu, lecz piłka trafiła tylko w słupek. Goście natychmiast odpowiedzieli na atak Cedronki i w 9' Zawodnik Juveni strzałem z ok. 25 metra pokonał bramkarza gospodarzy pięknym strzałem umieszczając piłkę tuż pod poprzeczką. Kolejne minuty to liczne ataki zawodników Cedronki którym brakowało tylko szczęścia do umieszczenia piłki w siatce. Tuż przed przerwą gospodarze zadali dwa bardzo szybkie ciosy, które jak okazało się później ustawiły mecz. w 42' Kuba mijając trzech obrońców i bramkarza wpakował piłkę do siatki, natomiast minutę później prostopadłym podaniem popisał się Starowicz a Kosek dokończył dzieła strzelając bramkę która dała prowadzenie Cedronce do szatni. Jeszcze w doliczonym czasie gry I połowy Kosek miał okazje dobić rywala lecz minimalnie chybił obok bramki.

W przerwie w drużynie Cedronki doszło do zmiany, za Gaja wszedł Kutermak który dał bardzo dobrą zmiane.
Znacznie więcej niż w pierwszej połowie, działo się w drugiej części meczu.
Już w 46' Kutermak dośrodkował do Tabuły, któremu nie wiele brakowało do zdobycia trzeciego gola. Minute później po ładnej wymianie podań Górala i Starego do dogodnej sytuacji doszedł ten drugi i tylko bramkarz przeszkodził mu w tym by cieszyć się ze strzelonej bramki. Do niecodziennej sytuacji doszło w 52' po tym jak sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla drużyny gości. Zawodnik rywala co prawda strzelił gola, lecz bramkarz Cedronki ze stoickim spokojem specjalnie wpuścił ją do bramki gdyż wiedział ze gol nie zostanie uznany i  faktycznie tak się stało. 3' później głupi błąd w obronie zawodnika Cedronki mógł kosztować ją utratą gola, lecz zawodnik przyjezdnych w sytuacji sam na sam z Tomkiem strzelił obok bramki. W 65' po przebojowej akcji Górnisiewicza, Kosek uderzył za lekko na bramkę gości. W 75' Ochojna wybijając piłkę na uwolnienie, uruchomił Gawora a ten w sytuacji sam na sam,próbując lobować bramkarza rywali niestety posłał piłkę tuż nad poprzeczką. Chwilę później na listę strzelców mógł wpisać się Górnisiewicz lecz piłka minimalnie minęła dalszy słupek. Kolejna akcja Cedronki wreszcie zakończyła się  bramką. Po przechwycie w środku pola, Gawor uruchomił podaniem Koska a ten mijając bramkarza strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. W 84' Kuba przypieczętował zwycięstwo strzałem, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Widzów: 36
Bramki:
Juvenia - 9' ????
Cedronka, 42' Gawor, 43' Kosek, 79' Kosek, 84' Gawor

Wynik 4:1 to najmniejszy wymiar kary dla przeciwników.Zwycięstwo Cedronki mogło być bardziej okazalsze,lecz niestety skuteczność w kluczowych momentach szwankowała..Cedronka pokazała charakter i wreszcie mogła cieszyć się z 3pkt.Miejmy nadzieje że teraz będzie już tylko lepiej ;)

Relacja:Piotr Pałac